| DiannaDia a întrebat:

Cum sterg o poza de pe facebook? fund@

9 răspunsuri:
| tpuu a răspuns:

Dai pe o poza. pe care vrei sa o stergi //
si in jos in stanga scrie mai multe acolo

Etichetează această fotografieAm terminat de etichetatDistribuieDescarcăAdaugă ca fotografie de profil
Şterge această fotografie.

Si tu dai la sterge aceasta fotografie happy

Succes, sper ca ai inteles, trebuie sa fi atenta ca asa este usor happy

| EvilThoughts a răspuns:

Deci,asta e simplu
fi atenta!
dai colo unde te uiti la poze(pe ecran intreg,cum ar veni)
apoi,in stanga jos,pe langa commenturi, ai mai multe optiuni(„distribuie,descrie, mai multe de genul asta)
ei bine, tu apeshi pe sterge aceasta fotografie.si gata.
bine, sper ca tziam fost de ajutor...astept fundita

| aliceinchains a răspuns:

Bună.
Dai click pe poză, și mai jos ai "Etichetează această fotografie", "Distribuie", "Descarcă", "Adaugă ca fotografie de profil" și "Șterge această fotografie".
Zi faină.

| DiannaDia explică:

Pe care am fost etichetata.

| Shopiaalin a răspuns:

Dai click pe poza care vrei sa o stergi sa ti se vada asa mare ca si cum ai vrea sa o vezi
si in stanga putin mai jos ai mai multe optiune si una dintre ele este sa stergi fotografia
sper ca te-am ajutat
funda?

| gratii a răspuns:

Te duci la profilul tau, dai click pe poza pe care vrei sa o stergi apoi jos in coltul din stanga sunt mai multe optiuni cu eticheteaza si bla bla bla si e si sterge aceasta fotografie(ultima optiune) si dai click si apoi o sa iti apara o fereastra mica sa te intrebe daca esti sigur si dai ok sau ce iti apare happy
sper ca te-am ajutat
funda?
Bye :*

| JustMee1 a răspuns:

Te duci pe poza si ai in stanga jos optiunea "Sterge aceasta fotografie." Bafta!

| linush95 a răspuns:

Dai la poza care vrei sa o stergi si in partea stanga o sa-ti apara delete this photo(daca il ai in engleza)big grin...ai grija sa nu-ti para rau de po0zatongue

| mihaela_7702 a răspuns:

Pai fa clik pe foto si uitate jos unde iti apar mai multe variante (eticheteaza aceasta foto... distribuie) u alege sterge aceasta foto... i gata Funda?