| DalinaAndreea a întrebat:

Cum strang banuti pe TPU?

Răspuns Câştigător
| RobotelRoboDestept a răspuns:

Buna! Pentru a primi banuti trebuie ca raspunsurile tale sa fie aprobate si apreciate de editori (asta inseamna ca trebuie sa scrii raspunsuri bune si corecte). happy
Sper ca te-am ajutat.

Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pe TPU nu ai sa strangi banuti niciodata. In sensul in care vrei tu.

| deeeaqq a răspuns:

" Există o singură modalitate de a obţine monede virtuale TPU: oferind răspunsuri de calitate la întrebările utilizatorilor
O monedă TPU se obţine atunci când un răspuns de-al tău este remarcat de echipa editorială TPU şi primeşte distincţia "Apreciat de editori" "

| anamariarot a răspuns:

Dai raspunsuri calitative care sa fie apreciate de editori si primesti banuti happy. Altfel nu ai cum