| gya a întrebat:

Cum te imbraci sa devii emo

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Nu hainele te fac emo! Emo e o stare! Nu devii emo doar daca te imbraci in haine negre si lalai...si iti tii parul pe ochi, si te fardezi cu mult negru la ochi si iti faci unghiile negre si asculti Tokio Hotel... Si nu e cool deloc sa fii emo, mai ales daca nu esti si doar copiezi stilul!

35 răspunsuri:
| damn a răspuns:

Toti vreTi sa deveniti emo peste noapte ca sa cE?laughing ca sa paretzi mai ''cool''oh go on Cum a zis si antonia ''nu haine te fac emo' ci trebuie sa ai starea aia' '' Eu sunt de parere sa ramai asa cum esti nu sa devii ''emo'' doar pentru ca asa sunt ceilalti' esti cool si asa nu neaparat cu parul peste ochii cu unghiile negree mainile taiate etc oh go on! e doar o parere daca vrei sa o iei in considerare bine daca nu treaba ta! tu Sti ce vrei de la viata!

| eeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmooooooooooooooo a răspuns:

Eu sunt emo si iomi place stylul asta e super
eu ma imbrac in negru si am parul vopsit in roz si negru imi plac culorile neru roz si movvv am o intrebare pentru toty cine vrea sa ne taiem venele

| imimo2ani a răspuns:

Eu miss emo dar tias zice sa te inbraci aproate numa la negru si la rozi si sa-ti iei suzz ai grija atit iti spun daca nai plobeme cu painti ramii asa cum esti sfatul meu

| drak14 a răspuns:

Emo nu inseamna sa te machezi, sa te imbraci in haine negre sau sa iti face freza diferit emo provine de la emotional si prin asta aratam ca suntem neintelesi si foarte emotionali

| ioanaioana2010 a răspuns:

Eu vreau sa ma fac emo

dar nu stiu cum

ma gandeam ca ar fi bine

pn ca am suferit mult din iubiree

si vreau sa ma inchid

voi ce ziceti?

vreau sa ma schimbwinking