| anonim_4396 a întrebat:

Cunoasteti studenti care lucreaza la multinationale? Cred ca te poti angaja acolo si din timpul facultatii, nu?

Vreau doar sa stiu daca la multinationale exista pretentia aia cum ca nu te poti angaja decat dupa ce iei diploma. Ca stiu ca unele job-uri nu le poti obtine pana nu iei diploma de studii superioare si de asta intreb.

Răspuns Câştigător
| laSoledad a răspuns:

Sunt multi studenti care sunt angajati in multinationale pe diferite posturi. Ce ai auzit tu nu mai e valabil de mult timp incoace. Incearca fara frica.

2 răspunsuri:
| Werrich a răspuns:

Logic ca te poți angaja din timpul facultății dacă vede ca ai cunoștințe minime.

| Werrich a răspuns:

Pana la urma si KFC e multinationala happy