| madalynaaa a întrebat:

Da-ti un link unde pot gasi toate informatiile (prognoza meteo) din 16 februarie pina azi (21 februarie) detaliat, tot, temp. aerului, presiunea atmos., directia vintului, viteza vintului etc.
dau fundita la cel mai detaliat (cu toate informatiile care le-am enumerat mai sus) orasul ungheni

7 răspunsuri:
| Suzy a răspuns:

Http://www.meteo.ro/vremea/268/starea-vremii-in-Ungheni.html

daca vrei detalii apasa pe detalii :D:d

de pe 16 nu gasesc :-

| e m i l y a răspuns:

N'ai prea specificat orasul.

| e m i l y a răspuns:

Http://vremea.kappa.ro/ ia totusi de aici

| e m i l y a răspuns:

Ahstraight face. n'am vazut ca a mai raspuns cineva (cu acelasi site). anwaybig grin.

| Luis2u4u a răspuns:

Salut. Gasesti prognoza meteo pe 5 zile si toate informatiile de care ai nevoie pe http://www.meteo123.ro