| ioanacoruga4567 a întrebat:

Dacă am terminat un liceu cu profil economic, aș putea intra la Facultatea de bioinginerie medicala din Iasi, specializarea balneofiziokinetoterapie si recuperare medicală, având in vedere că e nevoie de biologie si pe profilul economic am facut doar primii doi ani de liceu biologie? Adică nu stiu dacă se poate intra de pe acest profil, la facultatea asta.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Poți intra de la orice liceu, la orice facultă (e strâmb dar așa e la noi)