| anonim_4396 a întrebat:

Dacă as termina o facultate de marketing și as lucra în domeniu în jur de 3 ani după care as vrea sa îmi deschid un mini market, se pot accesa fonduri europene pentru acesta?
Vreau sa ma informez. Va mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| gratargratar a răspuns:

Nu are nicio legatura una cu alta. Poti termina facultatea de sociologie si apoi sa-ti deschizi mini-market.
De asemenea, fondurile europene nu se dau pentru activitati comerciale. Deci mini-marketul va trebui sa-l faci din banii tai.