| ANAHsneaman a întrebat:

Daca ati fi pentru o zi un sarfar si ati tine un jurmal ce ati zice despre acea zi? FUNDA celui mai lung raspuns.

Răspuns Câştigător
| piji a răspuns:

Ca a fost cea mai lunga, plictisitoare, neinteresanta zi pe care am avut-o adica sa fim logici:santem un sarfar(habar nu am ce este ala dar persupun ca ai vrut sa scrii sertar) dupa vasta mea cunostinta in sertare (nu am asa ceva dar suna bine:''vasta mea cunostinta")stiu ca nu este lumina in sertare si sa fim seriosi cine ar pune bec intr-un sertar (ma refeream la bec care sa lumineze nu din ala in cutie.dar si ala ii bec) deci nu poti citi jurnalul...nu? ai sta asa simplu si atat... fundita?