| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati vrea sa ajungeti faimosi, ce ati face?

10 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

As face ceva stupid sa ajung viral. Asta atrage la public.

| anonim_4396 explică (pentru Sofer):

Imi poti da cateva exemple? laughing

| StrongHeart a răspuns:

As crea muzica,dar nu toate mizeriile ce se aud azi,ceva original,poate putin inspirat din alte parti dar nu sa fac aceleasi melodii pana iti tampesc creierii cum sunt toate melodiile de la radio.
A doua varianta ar fi sa fiu atlet de performanta si as vrea sa castig la sporturile olimpice,nu conteaza ce sport,as fi multumit cu orice medalie,chiar si tras cu arcu, arma, orice sport s-ar incadra la olimpice.
Mi-ar fi foarte frica de saritul cu skiurile, nu inteleg cum reusesc oamenii aia literalmente sa zboare cu doua bete in picioare, dar cred ca adrenalina si sentimentul cand esti in aer la inaltime si toata lumea e cu ochii pe tine sunt Dumnezeiesti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si ce content ai face? (ex. gaming, vlog, beauty etc.)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Să călătoresc în jurul lumii, nu-mi arde foarte tare de faimă, așa că as fi fericit sa călătoresc cu câteva persoane dragi, m-ar împlini sufletește.
Să văd, să cunosc oameni, tradiții, obiceiuri, etc.

Până atunci ne rezumăm la walking pe YouTube. laughing

| Adrian5575 a răspuns:

Filme pentru adulti.

Răspuns utilizator avertizat