| Anemona21 a întrebat:

Dacă e cineva la universitatea de Vest Vasile Goldiș din Arad, ma intereseaza care a fost ultima medie de anul trecut de la drept, sau din anii trecuți.

Răspuns Câştigător
| Sophieka a răspuns:

Cred ca m-as putea interesa, dar poti sa le scrii mail si iti vor raspunde!

| Anemona21 explică (pentru Sophieka):

Dacă le-ai putea găsi ti-as fi foarte recunoscătoare. Am nevoie de ele cat de repede, ca să știu dacă mai e nevoie de înscrierea la alta facultate sau nu....am media 8, 40.

| Sophieka a răspuns (pentru Anemona21):

Bine, hai ca incerc sa ma interesez repede. Revin maine.

| Anemona21 explică (pentru Sophieka):

Ok! Apreciez enorm. Astept!

| Sophieka a răspuns (pentru Anemona21):

Voi revenii.

| Anemona21 explică (pentru Sophieka):

Ai găsit ceva?

| Sophieka a răspuns (pentru Anemona21):

Buna

Le-am trimis email fiindca fix astazi am ramas fara credit pe telefon si am dormit pana tarziu, asa ca nu am apucat sa ii sun pentru ca a trebuit sa merg sa imi incarc, si s-a terminat programul lor, dar le-am trimis cand m-am trezit email, si uite ce mi-au raspuns:
Eu:
Buna ziua,

Care este media de admitere la Stiinte Juridice?

Multumesc.

Raspuns:
Birou Admitere UVVG
To:

Tue, Jul 27 at 4:20 PM

Buna ziua, daca va depuneti dosarul in sesiunea iulie aveti sanse foarte mari sa fiti admisa.

Pentru sesiunea septembrie vor ramane probabil cateva locuri, iar atunci media de la bac chiar va face diferentierea.

O zi placuta.

Tripa Laviniu
Inginer de sistem software
Director Departament IT

Universitatea de Vest "Vasile Goldis" din Arad
Bd. Revolutiei, nr 94-96
Tel: 0257 285 110
Mobil: 0741 272 858

Deci nu a raspuns o secretara, a raspuns unul de pe partea IT.
Ai putea incerca sa iti depui repede dosarul, sau sa suni maine.

| Anemona21 explică (pentru Sophieka):

Bine! Iti multumesc tare mult pentru interesul acordat!?