| AvalohAlyn a întrebat:

Daca fac cursurile online sau prin corespondenta de nutriție și secretele sănătății de la Sola Scriptura precum și dacă citesc toate cărțile mele best-seller de sănătate pe care le am acasă îmi pot face o un blog sau o pagina de Facebook în care sa dau sfaturi de sănătate? Sau pot deveni un mic autodidact in sănătate?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Poți să faci blog-paginaFB și să dai "sfaturi" fără scolile alea inalte despre care faci vorbire

dacă vrei ceva serios, fă o facultă, nu frecții gen pespsi-cola (citește scola scriptura aia cu care ne-ai zăpăcit in zeci și zeci de mesaje)