| Radandam a întrebat:

Daca faci facultatea de Geografie din Bucuresti, cu specializare meteorologie, ai putea sa lucrezi dupa ceva in domeniul asta? Sau nu se prea cauta...sunt locuri putin? Astept raspunsuri.Multumesc!

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Teoretic, da; dar într-adevăr, nu sunt posturi, iar cele ce apar sunt deja „rezervate".
Știu pe cineva care a terminat anul trecut și caută încă de lucru...

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Am o prietenă care a terminat Geogra în București, a zis că face master, că fără master nu o angajează nimeni, dar a terminat și mastrul și încă nu lucrează. Sunt foarte puține posturi, trebuie să ai noroc...

| mudokins78 a răspuns:

O sa ii iei locu lu Romica Jurca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti lucra dar e greu de gasit.