| anonim_4396 a întrebat:

Daca m-am inscris la pedagogie, imi mai trebuie modulul psiho-pedagogic la facultate?

Răspuns Câştigător
| PsihopedagogCristinaM a răspuns:

Daca te-ai inscris la pedagogie...liceu sau facultate?
Daca te-ai inscris la facultate, o sa ai cursuri comune cu psihopedahogia speciala( adica modul psiho-pedagogic) in primul an. Plus ca modulul psiho-pedagogic e pentru alte facultati( de ex la istorie, ca dupa ce termina facultatea sa poata preda istorie, tu daca esti la pedagogic nu o sa faci un modul separat pentru asta, o sa fie inclus in cursuri)

Good luck