| Ştefania2009 a întrebat:

Daca ma duc la un liceu cu profil uman la stiinte sociale ce facultate as putea urma sau ce meserie as putea avea? Dar la filologie? Cel mai bun si mai detaliat raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, in mare parte ai putea urma orice, aceste 2 profiluri sunt foarte apropiate, insa recomand stiinte sociale, eu sunt a 9-a la filo bilingv englez si simt ca nu e cine stie ce... In fine, poti urma: Geografie, Litere, Limbi Straine, Istorie, Arheologie, Stiintele socio-umane (politica, sociologie, psihologie, economie, filosofie) Drept, Jurnalism si comunicare, Turism. Funda?

| Ştefania2009 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult!

| GoldandSilver a răspuns (pentru Ştefania2009):

Cu placerewinking

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana la urma ce ai urmat?