| takecare36 a întrebat:

Daca pe foaia de inscriere la facultate am bifat ca nu doresc sa intru cu taxa in urma examenului de admitere si m-am razgandit mai pot intra cu taxa?

Răspuns Câştigător
| împreunăfacembine a răspuns:

De ce ai intra cu taxa daca ai posibilitatea sa intri la buget? laughing

Si da, cred ca poti, daca nu vei intra la buget cu siguranta vei ramane la cu taxa.

1 răspuns:
| AdelinaC a răspuns:

Ceea ce ai bifat se referea la facul ca daca vrei sa stai la cu taxa indiferent de notele din examene. Avand in vedere ca nu ai bifat, se considera ca tu concurezi pentru locurile bugetate, iar daca nu prinzi loc acolo si vrei totusi sa te inscrii la cu taxa trebuie sa mergi sa iti confirmi locul.