| Roberta00 a întrebat:

Daca tatal meu are 2 dosare penale eu pot da la academia de politie pentru a deveni politista?

Răspuns Câştigător
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Mda si fata ce draq sa inteleaga daca jumate au raspuns da si jumate nu? Cel mai bine suni si intrebi.

8 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Viitorul tau nu-ti este afectat de trecutul tatalui tau, desi este bine sa te interesezi la fata locului.

| yasser25 a răspuns:

Da

| stanly7 a răspuns:

Nu

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Da babi poti. pa-pa

| AdmitereAcademiaDePolitie a răspuns:

Dosarele penale ale parintilor nu constituie un impediment pentru a participa la admiterea la Academia de Politie. Toate detaliile le veti gasi in articolul urmator:

- https://www.academiadepolitie.com/......-a600.html

| Chocoleata a răspuns:

Imi pare rau dar nu poti

| alexandra_3084 a răspuns:

Ce intrebare normal

| LilWayneGreen a răspuns:

Nu si baiatul unei prietene dea mamei mele a vrut sa devina politist si nu a putut ca taicasu avea dosar penal