| Anonimmmmmmmmmmmmmmmmm a întrebat:

Dacă te angajezi la un magazin cum ar fi profi ce analize trebuie sa faci? Ma refer sa te angajezi ca si casier sau sa aranjezi marfa, nu sa ai contact cu carne sau mâncare. Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| RainbowD a răspuns:

Salut. De obicei lucrurile astea ti se spun la interviu. Pai, in general se fac analize de scaun, urina si la medicul la care te trimit ei. Eu cel putin aceleasi analize le-am facut si cand am lucrat ca bucatar si cand am lucrat ca virgula casier.

| Anonimmmmmmmmmmmmmmmmm explică (pentru RainbowD):

Asta e problema ca nu mi s-a spus la interviu. Multumesc de raspuns

| RainbowD a răspuns (pentru Anonimmmmmmmmmmmmmmmmm):

Eventual sun-o pe șefă și întreabă ce analize trebuie sa faci.