| cherrybby a întrebat:

Daca termin arhitectura navala(licența în România și masterul afară) se găsesc locuri de munca în străinătate? Contează dacă sunt fata sau băiat?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, fa aplicatii online pe site-urile de recrutare straine si vezi singur, daca se gaseste sau nu de munca!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Acum am vazut ca tu nici macar nu ai intrat la facultate avand doar 16 ani.
Mai, situatia este foarte diferita!
Crezi ca isi permit parintii tai sa te trimita afara sa faci un masterat, pe sute de mii de dolari?
Tu intra la facultatea aia si mai vorbim dupa ce o termini!