| AliceAnnnnna a întrebat:

Dacă termin facultatea de științele comunicarii și relațiile internationale - specializarea relații publice ca ce as putea sa lucrez in armata? Câteva exemple. In afara de purtător de cuvânt ca asta știu.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cinstit? Nimic.

| danutzu96 a răspuns:

Ca sa te angajezi in armata venind din afara sistemului lor trebuie sa fi absolvit o specializare ce prezinta interes pentru ei. Din pacate ce ai terminat tu nu am vazut sa fie pe lista lor.

| Alverto a răspuns:

Trebuia să intri direct in armată

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce nu ai dat direct la armata? Sunt atatea academii in tara. Rar angajeaza din sursa externa.

Răspuns utilizator avertizat