| Joker3134 a întrebat:

Daca ti se supenda permisul ca politist sau ambulantier ramai fara serviciu? Din moment ce tie iti trebuie asa ceva? Si daca nu, ce faci? Adica daca nu mai poti sa sofezi cu ce te ocupi?

2 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Pai, cam ramai fara serviciu. Nu te vor plati sa stai degeaba. Si sa mai plateasca inca pe unul sa faca treaba ta.
Te ocupi cu orice unde nu ai nevoie de permis. De la cules de cartofi si pana la sters geamuri ca alpinist utilitar.

Răspuns utilizator avertizat