| Anonimul674 a întrebat:

Daca v-ati face un site cu ce l-ati face?

13 răspunsuri:
| me4ever98 a răspuns:

As face un site de genul paparazzi:informatii despre vedete, barfe...sau unul cu tot felul de activitai pe care le poti face in timpul liber, handmade, origami! O idee interesanta de site ar si una care sa-i ajute pe elevi sa rezolve problemele la matelaughing(din pacate nu exista niciunul de acest felrolling on the floorSucces:*!

| anonimg a răspuns:

"De nimic nu se teme atât de mult marele amăgitor ca de faptul că îi vom cunoaşte planurile. Şi-a ascuns atât de bine adevăratul caracter şi scopurile, încât a făcut să fie reprezentat în aşa fel ca să nu provoace nici o emoţie deosebită în afară de batjocură sau nemulţumire."

Eu asta as face: as descoperi planurile vrajmasului oamenilor si al lui Dumnezeu.

| Anonimul674 explică (pentru anonimg):

Tu din ce carte ai scapat?

| Seby90 a răspuns:

Html si css

| AndaDaniela a răspuns:

...chiar nu am nici o indee...probabil cu ceva la care ma pricep, habar n.am!

| figure a răspuns:

Nu inteleg exact intrebarea.
Am facut un site pe care l-am lansat chiar ieri ( www.sistemul.ro ). Am lucrat in Dreamweaver. Am lucrat cu html, css, mysql si am mai preluat unele scripturi gata-facute java script (la partea asta nu prea ma pricep).

Acum. la ce se refera mai exact intrebarea ta?

| Anonimul674 explică (pentru figure):

La continut ( la tema ).

| figure a răspuns (pentru Anonimul674):

Site-ul pe care l-am lansat eu ( www.sistemul.ro ) este o platforma online de socializare si afaceri, care te invata si te ajuta sa iti dezvolti propria afacere online.

| Anonimul674 explică (pentru figure):

Am vazut site-ul tau, dar am o intrebare.
Ca sa reusesti sa castigi banii aia, trebuie sa investesti vreun ban?

| figure a răspuns (pentru Anonimul674):

Sistemul te ajuta sa iti dezvolti o afacere online (in care fie esti deja inscris, fie o gasesti promovata de alti membri din Sistem). Acest lucru este valabil si pentru conturile neactivate (neplatitoare).

Suplimentar, daca iti activezi contul, ai niste facilitati in plus si castigi si (direct) din Sistem, din comisioane pentru oamenii recomandati (marketing online standard, pe 5 nivele de referinta).

| Agalloch a răspuns:

Am blog, ce-mi mai trebuie site?

| ajfsfamqewED a răspuns:

Pai as face cu ceva ce toti posti de 13-14-15 ani ar fi interesati pentru ca ei stau foarte mult in fata computerului. bafta!