| Andreww97 a întrebat:

Daca voi merge la un liceu de filologie voi putea apoi sa urmez facultatea de automatica si calculatoare?
Ce meserii as putea practica si la ce facultati ar trebui sa merg pentru fiecare?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Poti dar de ce te-ai complica daca vrei facultatea asta si nu te duci direct la mate-info?

| Andreww97 explică (pentru Adry05):

Pentru ca din clasa a 10-a la filologie, nu voi mai face chimia, o materie pe care dupa ce ca nu imi place, nici nu o inteleg. Am o profesoara foarte rea care de preda doar definitii, fara sa explice.
Multumesc pentru raspuns! happy

1 răspuns: