| gomen a întrebat:

Daca vreau sa devin designer vestimentar, la ce liceu din Timișoara ar trebui sa merg?
Chiar dacă nu sunt buna la cusut, macar îmi place.

1 răspuns:
| Donsavas a răspuns:

Nu conteaza liceul. Nu trebuie sa te pricepi la cusut,ci,mai degraba,la desenat. In caz in care doresti sa ai studii(iti recomand sa ai o diploma) poti sa termini facultatea de arte, sectia design vestimentar. Mai apoi, daca iti doresti, vei gasi multi colaboratori. Daca ai idei si te pricepi, mai discutam noi. Iti gasesc eu de lucru. poti lua 30 ron/desen
Sora mea are un atelier de croitorie si cauta un designer. pentru mai multe detalii, scrie-mi in privat! funda?