| EmmaTl a întrebat:

Daca vreau sa fac facultatea in Londra pot alege sa fac si Work and Travel tot acolo? Si daca stie cineva exista locuri de munca pe timpul facultatii in deomeniul psihologiei?

3 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Locuri de munca pe domeniul acela in Anglia sau in general?

| EmmaTl explică (pentru Yurisa):

As dori sa fac facultatea acolo si as vrea sa stiu ce job-uri in domeniul psihologiei, ceea ce vreau sa urmez, as putea gasi pe timpul facultatii. Preferabil ar fi acolo, insa as vrea sa stiu si in general.

| Doja a răspuns:

In domeniul ala vei face foarte mult activism sau oengism. Adica vei deveni un trepadus politic in slujba diverselor interese, cel mai probabil ale socialistilor sau comunistilor care detin controlul in universitatile umaniste din Anglia.