| Stormtrooper a întrebat:

Daca vreau sa ma angajez la un magazin de arme, imi trebuie un liceu cu un profil anume? Daca da, ce profil?

Răspuns Câştigător
| nirocino a răspuns:

Nu, nu e nevoie de un liceu anume, doar de cunostinte in domeniu! Bafta!

2 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Ca măturător? Contabil? Vânzător? Mecanic? Proprietar? Puneţi unii nişte întrebări... nici voi nu ştiţi ce întrebaţi.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Salut, daca vrei sa te faci vanzator la un magazin de arme iti trebuie in mod clar cunostinte in domeniu. Adica logic, daca e magazin de flori, trebuie sa stii despre flori, daca e magazin de fructe, trebuie sa stii ce fructe ai, daca e magazin de arme trebuie sa stii despre arme.