| Nimeni20192018 a întrebat:

Daca vreau sa ma inscriu intr-un partid primesc bani?

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Doar daca ai limba de cel putin un metru. big grin

| darrio2007 a răspuns:

Nu, vei cotiza cu bani la partid.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand o sa dai, ca trebuie sa cotizezi ca membru

| sierra1 a răspuns:

șpagă (cât timp s-o mai da așa ceva), dacă ajungi la conducere

| doctorandus a răspuns:

Nu, dimpotriva, trebuie sa platesti cotizatie.

| johnnny123 a răspuns:

Exact ce are nevoie clasa politică din România, încă unul fără bacalaureat care intră în politică pentru bani.

Dar parcă acum o săptămână voiai să emigrezi în State, te-ai răzgândit și vrei să intri în politică?

| Bizon95 a răspuns:

Nope
chiar trebuie sa platesti cotizatii
totusi, daca ajungi destul de sus, mai devreme sau mai tarziu o sa poti sa furi din ciolanul numit rrrominica

| DenisIonut01 a răspuns:

Daca intri in psd poate primesti faina, ulei si zahar...

| Ichigo a răspuns:

Mai bine faci centura ca-i o munca mai cinstita decat sa fi membru de partid