| a3lexandru a întrebat:

Dati-mi si mie un server
metin2
privat.

4 răspunsuri:
| BloodAndBon3 a răspuns:

Metin2Lunaris, Metin2Buzau, Metin2Fun, Metin2Mania(recomand), Mt2BlackMagic, Mt2Virtual, Mt2Digital, Mt2European, Mt2Yellow, M2Original, Mt2Classic, Mt2Master- Serve Unicorn. Bafta!

| Raul_Skt_1999 a răspuns:

Salut, te invit sa joci noul Metin2 titans:
Site : www.metin2titans.xcp.ro
Tip : PVP-PVM
Rate: 1000% Toate
Lvl maxim: 250
Evolutii la arme, armuri si accesorii pana la 250
Serverul este deschis recent, asa ca GM-ul da cate o arma pentru crescut cu 50 pgm pentru noi veniti
Daca te hotarasti sa intri, te rog spune-i GM-ului ca "MetalSura" te-a adus. Ma ajuta mult. Mersi si spor la joc :)

| Cioacă_Pepytò_1996 a răspuns:

Http://ossium.xqs.ro fierar 100% lvl max 250 frumos server ^_^