| anonim_4396 a întrebat:

De 1 zi nu se mai opreste linia de incarcare de pe acest site din dreapta sus.Ce pot sa fac? Am verificat conexiunea de la net si e totul ok.

6 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Hei!

Multumesc ca ai scris si la contact, am remediat. Spune-mi daca se mai intampla!

| anonim_4396 explică (pentru TPU.ro):

Se intampla doar daca pun o intrebare noua pe TPU.

| LPCTSTR a răspuns:

Ciudat, eu n-am patit.
Poate o problema cu browserul, fie pe partea de javascript, fie pe cartea de cookie si cache.

| siriusblack98 a răspuns:

La mine unul nu sunt probleme.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Șterge datele din memoria cache, după aceea intra pe mod avion. După ieși de pe mod avion si conecteaza-te la internet. Eu de câteva ori procedez așa pe zi. Si de cele mai multe ori se rezolva. Daca nu se rezolva, închid contul, si ma conectez din nou la cont. Si așa uneori mi se rezolva. Succes! Cred ca hacker-ul este utilizator TPU.

| WonderGirl7 a răspuns:

Fix asta am pățit si ieri.
Nu se incarca răspunsurile deloc.