| Belingot a întrebat:

De câte clase ai nevoie pentru a te angaja la bolt food pe bicicleta?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iata conditiile de angajare:

"Trebuie să îndepliniți următoarele cerințe pentru a vă alătura companiei Bolt ca livrator partener:

Să aveți cel puțin 18 ani
Să vorbiți limba română și engleză
Să aveți un smartphone
Să aveți un număr de telefon local
Să nu aveți cazier judiciar
Să aveți un vehicul în funcțiune (bicicletă, mașină sau motocicletă)
Să aveți un permis de muncă valabil
Să dețineți permis pentru conducerea vehiculului
Să aveți un cont bancar înregistrat în țara în care operați.
Vă puteți înscrie completând formularul de aplicare. Echipa noastră vă va examina detaliile și vă va informa cu privire la starea cererii dvs.

Alte documente necesare:

Asigurarea auto obligatorie
Certificat de înmatriculare
ITP (Inspecția tehnică periodică)"

sursa:
https://support.taxify.eu/......-Bolt-Food

| Belingot explică (pentru Violleta2022):

Deci pot sa ma angajez cu 8 clase

| DexOnline a răspuns (pentru Belingot):

Poți si cu 4 clase. Nu este limita minima.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Belingot):

Tu NU te poti angaja deloc la ei, fiindca ai doar 15 ani, iar conditiile cer sa ai PESTE 18 ani.
Cat despre scoala, nu se mentioneaza nimic.
Dar citeste inco odata ce am scris mai sus, vezi ca-i lista cu cerintele lor.

| Werrich a răspuns:

Nu exista, doar sa ai 18 ani.