| CocoCosty2000 a întrebat:

De ce cand pun o imagine iso de 3, 61 gb pe stick usb spune ca sticul e incarcat cu 11 gb poate sa ami dea cineva un video sa pot repara sticul?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E usor... intra in disk management si fa o partitie din spatiul ala liber (nealocat)

| CocoCosty2000 explică (pentru anonim_4396):

Si cum fac asta

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru CocoCosty2000):

Formateaza-l NTFS si gata, lasa timpeniile cu partitiile pe stickuri.
http://www.ntfs.com/quest22.htm

| anonim_4396 a răspuns (pentru CocoCosty2000):

Click dreapta pe Computer, Manage, Storage, Disk management si cauta stick-ul ( la mine arata Kingston dar depinde de stick ) Si arata undeva unallocated space, click dreapta, new partition si aia e