| stanciu2nd a întrebat:

De la cati ani se poate pleca in Afghanistan? Credeti ca se va mari salariul in urmatorii 10 ani?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu te duci acolo doar pentru bani? Ce țară de materialisti, nu i ti e teamă ca te va impușca cineva? Ca doar acolo mergi la luptă, pînă sa faci bani gindeste te ce pericole pot fi, si daca nu te omoară, te răneste grav, mai merită banii ăia? Daca vi acasa terminat, bolnav sau mort?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ești minor/minoră (după intrebare, așa cred) poți merge chiar azi cu mamița și tăticu de mânuță

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Ce vrei sa cauti in Afghanistan? vrei sa mori degeaba pe acolo?