| Joker3134 a întrebat:

De obicei e concurenta mare pentru asistenți sanitar?

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Asistenti medicali?
Acum da, ies astia pe banda rulanta, nici nu prea dau pe la scoala, doar marca banul. Au ajuns suedezii sa faca reportaj despre scolile de asistenti din Romania pentru ca se duceau la ei in tara si nu stiau sa faca o injectie.

| NExT69 a răspuns:

Da, parerea mea este ca e un post foarte bun cu un salariu foarte bun. Din ce am citit pe diferite articole de la 2000 lei in sus. Dar daca iti e frica ca nu prinzi lpc de munca stai calm ca gasesti si prin alte tari precum Germania, Suedia sau Spania.

Răspuns utilizator avertizat