| anonim_4396 a întrebat:

Deci, am nevoie de ajutorul vostru!
Deci, am ramas 2 ani la rand repetenta din cauza unor probleme, acum mai pot merge la scoala daca am ramas doi ani?
Am inteles ca doar de trei ori poti merge
si a facut mama o cerere de inscriere si acum astept cu nerabdare raspunsul, imi doresc nespus de mult sa ma primeasca in fine, oare mi se va aproba cererea?
:***((((
FARA HATE.MULTUMESC

1 răspuns:
| TDSDARK a răspuns:

Deci,daca ramai de trei ori repetenta la aceeasi scoala atunci nu te vor mai primi.
Dar in cazul ca vei ramane iar, te muti la alta scoala si gata ai rezolvat problema.