| ℓυℓυ a întrebat:

Deci eu am terminat liceul la profil uman. ce facultati imi recomandati? sunt foarte indecisa

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
www.alegefacultatea.ro
Pa, pa.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ai terminat profil uman si incepi intrebarea cu "deci"! Simptomatic pentru promotia de anul asta, care a omorat incet conceptul de Bacalaureat.

| PetreConstanta a răspuns:

Depinde ce iti doresti tu sa faci in viata

| G30RG3 a răspuns:

Facultatea de drept.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facultatea de litere sau medicina happy

| 123_3524 a răspuns:

Deci, nu pot sa cred, deci, ca ai terminat profil uman, deci. Nu toata lumea trebuie, deci, sa faca o facultate. In special, nu ar trebui sa faca facultate cei care incep o propozitie cu "deci". Nu are sens sa fi "indecisa". Stai cuminte si nu cheltui degeaba banii parintilor.
Deci