| anonim_4396 a întrebat:

Deci, vreau sa devin veterinar si nu stiu ce carti ar trebui sa citesc pentru inceput, deocamdata sunt in clasa a VII-a dar vreau sa citesc niste carti sa-mi fac o parere despre ce va trebui sa invat.

Va rog spuneti-mi si mie niste titluri de carti care ar trebui sa le citesc sau dati-mi niste linkuri sa le pot citi online.

Spuneti-mi si mie unde as putea sa citesc si eu online carti despre animale. etc...

Funda cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Titluri de carti privind medicina veterinara gasesti si aici: http://www.carte-medicala.ro/carti-medicina-veterinara.html

| heyromania a răspuns:

Stai linistit daca esti numai intr-a 7, si eu voiam sa fiu veterinar dar mi-am schimbat optiunile. Nu-ti umple capu de acum cu un vis care poate nici nu o sa-l implinesti. Ai clasa 8 in fata, examenele, apoi liceul si de abia in a 12 sa te hotarasti.