| CristianaCrissPinka2002 a întrebat:

Din ce se da bacul la stiinte sociale? Cat de greu e la bac la acest profil?

Răspuns Câştigător
| Anonimaams a răspuns:

In primul rand dai la romana, apoi dai la istorie/geografie(la alegere), apoi dai la una dintre urmatoarele materi : Psihologie /Logica/Filozofie/Ecomonie. Pai nu stiu, nu cred ca e foarte greu... am inteles doar ca Logica e nasoala rau, mai ales la ce s-a dat anul acesta la bacwinking deci iti sugerez sa nu iti alegi logica ca si proba de bacwinking

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Romana și istoria sunt obligatorii, apoi la alegere geografie/psihologie/logica/filosofie. E cel mai ușor profil, din punctul meu de vedere.