| Stanciu_Mari_1975 a întrebat:

Doresc sa ma ajutati cu niste raspunsuri. Ma tot gandesc sa dau la facultatea de agronomie pentru a iesi inginer agronom. Conteaza ce profil fac la liceu? De exemplu, daca sunt pe stiinte sociale pot da la facultatea de agronomie? Daca e cineva la facultatea de agronomie de aici, cum este facultatea? Grea? Ce pot lucra ca si inginer agronom? Unde ma pot angaja? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Nu este o facultate grea, în prezent e foarte căutată si nu conteaza ce tip de invatat ai sau pe ce profil ai fost cata vreme ai diploma de bac. Succes!

3 răspunsuri:
| RazvanFlorea1993 a răspuns:

In ce oras vrei sa urmezi cursurile acestei facultati?

| Stanciu_Mari_1975 explică (pentru RazvanFlorea1993):

Craiova

| TamplaruAnisoara a răspuns:

La Primarii la "Camera Agricola", la APIA, la Institute de cercetare de profil etc.