| Lisandra a întrebat:

Dragi TPU,

Am un job in doua schimburi, de la 8-16 si de la 12-20, o sambata da si una nu, de la 8-17. Locuiesc si muncesc in Bucuresti. Am nevoie de un al doilea job, part time, in afara orelor mele de munca.
Daca cunoasteti pe cineva care are nevoie de o persoana pentru menaj, lectii cu copilasii, consiliere psihologica, va rog sa ma ajutati.
Am experienta ca educatoare, ca si profesie sunt Psiholog si Inspector SSM. Sau nu neaparat un job part time, chiar si unul full time deoarece nu sunt multumita de actualul loc de munca. Doresc numai oferte serioase. Va multumesc!

1 răspuns:
| peperonies a răspuns:

Vrei oferte serioase si ai venit pe TPU unde media de varsta e 12 ani jumate...