| anonim_4396 a întrebat:

După părerea voastră, care este cea mai bănoasă meserie?

26 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sofer pe (camion, tir, dubita, masina) sau mecanic pe locomotiva.

| MyWorld a răspuns:

Daca le ai cu pc-ul alege domeniul IT deoarece asta ar cam fi meseria viitorului. pe de alta parte, si medicina are un viitor promitator, mai ales chirurgia ( daca ti-e frica de sange sau de ace, mai bine nu oh go onhappy )

| benny a răspuns:

Prostitutia

| NemNUZ a răspuns:

Daca ai inteligenta, afacerist poti sa castigi putin sau poti sa ajungi miliardar

| MissxD a răspuns:

Sa fi aviator. Pentru ca acolo iti risti viata si castigi bani pe merit. Eu asa am auzithappy

| Morenna10 a răspuns:

Presedinte de tara

| frumushika09 a răspuns:

Politica...nu vezi ce bogati sunt parlamentarii din Romania?

| Andyy007 a răspuns:

Meseria de Miliardar!

| Comandocip a răspuns:

Avocat fotbalist parlamentar...

| andrei733 a răspuns:

Somer profesionist
primesti salariu -250 lei pe apa -430 de lei pe curent
si ai un bonus de chirie

| BlueStar12 a răspuns:

Castigator la loto laughing

| Daviiiiiid a răspuns:

De arhitesct, de doctor estetician, ginecolog.de avocat,de macelar, de app. orice, dar nu numai banii conteaza, conteaza daca iti place acea meserie, si sa o faci din placere.Bafta! Sa auzim ca vei fi un mare meserias in viitor!

| gHioo a răspuns:

Cioban la oi! Bunicamiu asa a facut avere!big grin

| Ela234 a răspuns:

Sa fii fotbalistwinking

| Șeerbi a răspuns:

Parera mea este ca ar trebui, in primul rand sa iti placa ceea ce faci,atata timp cat o sa iti petreci o parte din viata muncind macar sa fie undeva unde sa te simpti bine,iar ca bani,arhitect,avocat medic(nu asistent),designer dar nu in Romania,artist(in ce domeniu vrei) sau gandeste-te la ceva ce iti place, poate gasesti o slujba pe acest subiect, sper ca te-am ajutat

| Dreacu a răspuns:

Stiu eu! S-a ai lasi pe alti sa te fuuuta si iti iei bani pe merit. si te si caci fara s-a te mai scremi rolling on the floor)

| Lilix99 a răspuns:

Judecator.medic.avocat.premier.presedinte.

| 8SlimShady a răspuns:

Nu conteaza ce meserie ai, ci cat de bun esti in ea. Poti fi un fotbalist--daca joci la echipa locata nu castigi nimic, dar poti sa joci la o echipa mare, si sa castigi mii de euro-- Poti sa fi o prostituata--daca esti una sparta care stai pe centura castigi $200 dar daca esti o dama de companie castigi mult mai mult--. Funda?

| YoH22 a răspuns:

Auzi ce meserie ii mai banoasa?laughinglaughingdetest cand incultii viseaza doar bani desigur...du-te si practica felatia

| rozYy a răspuns:

Sa fii politician

| DeeaLuvU a răspuns:

Arhitect si avocat

| buburuzel a răspuns:

Prostitutia

| jnutrule a răspuns:

Fotbalist happy la manchester city laughing))

| timidd a răspuns:

Pai stand capra baga-te

| Aiimee a răspuns:

Medicina deaorece iti foloseste peste tot. happy

| bettynicoleta a răspuns:

Astronaut sau presedinte