| AnonimD a întrebat:

Dupa terminarea facultatii de marketing sunt sanse in gasirea unui loc de munca?

2 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Şanse sunt dar depinde de modul în care le fructifici.
În general acum la ce este în ţară e cam greu să găseşti un loc de muncă imediat după facultate şi în general ori eşti nevoit să lucrezi pe bani mai puţini ori să stai pe bară.
Dupa absolvirea facultăţii de marketing sunt şanse întrucat se pune totuşi accent în ziua de azi pe aceste profile reale gen ASE.

| elyfel a răspuns:

Sansele sunt de cat de bun esti si cat de repede te poti integra pe piata muncii da mai greu in Romania