| Alison95 a întrebat:

E adevarat ca adelina pestritu a fost prostituata?straight face

Răspuns Câştigător
| yepuras315 a răspuns:

Eu cred ca nu ca nici un zvon nu s-a adeverit pe tema asta si nici oamenii cu au comentat, bine fiecare crede ce vrea, dar eu asa stiu. Sper ca ti-am fost de folos!

8 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Zvonurile circula, dar zvonurile nu sunt neaparat fapte. Fiecare crede ce vrea.

| unknownn a răspuns:

Dao-n mortii ei de tarfa.

| Nolkyz a răspuns:

Pai cum naiba crezi ca a ajuns cunoscuta? Are vreun talent cu care a uimit lumea? Nu. Raspunsul e clar pentru toti. Nu e nevoie sa umbli pe centura ca sa fii numita prostituata. Poti sa fii oricine, daca ceri bani pentru a intretine relatii sexuale, esti clar prostituata.

| mel24 a răspuns:

Normal ca a fost si inca mai este si va mai fii :rolling on the floor

| wolverine13 a răspuns:

Pai, si acum e, dar acum e "prostituata de lux" laughing

| paulapaulina a răspuns:

Nu e adevarat ....lumea trebuie mereu sa inventeza barfe pentru audienta.

| Winner09 a răspuns:

Nu. A fost doar animatoare in Ibitza.

| Sariita a răspuns:

EU chiar nu cred asa ceva, stirile si reporterii cauta multe informatii care nu prea sunt adevarate, in general despre vedete. Nu o cred pe Adelina sa fie prostituata, deci nu. happy Funda? big grin