| djalexandrual a întrebat:

E adevarat ca vine apocalipsa peste cateva zile? Am auzit la stiri e adevarat?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Fapta asa a fost declarata de un pastor nebun care are mii de adepti in SUA si aia au inceput sa faca publicitate acestui lucru.Nu este absolut deloc real.Cum nici un preot ortodox nu ar face trimitere la cea ce a "zis" civilizatia maiasa...e ca si cum nazistii at cita comunistii, asa ceva e practic nebunie.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu tot ce zboară se şi mănâncă!
Nu este niciun sfârşit al lumii.
Pa, pa.

| RapsodieDePrimavara a răspuns:

Am auzit si eu...cica maine.Au pus si afise prin Bucuresti.Dar nu-ti face griji, doar Dumnezeu stie cand o sa fie sfarsitul lumii.Si nu ne lasa El la voia-ntamplarii.

| Cristinna_8657 a răspuns:

Buna...of of of asta cred ca este a 6-a sau a7-a intrebare legata de sf lumii la care raspund azi...
eu ma iau dupa predictiile lui nostradomus pentru ca el prezicea ceva si se intampala mereu.ex :anul 2001, now york, cele 2 turnuri gemene se prabusesc dupa tacurile planuite de osama bin laden.eu am incredere in predictiile acestuia.
nu cred nimic este o prostie, (anul 1994 au spus ca vine sf lumii, a venit? nu a venit...anul 2000 au spus ca vine sf lumii, dar nu a venit) cum am mentionat de cateva ori cred numai inpredictiile lui nostradomus.papa

| costin1306 a răspuns:

Binenteles, ca NU! Doamne...

| Alice1122 a răspuns:

Si eu am auzit eu cred ca este o mare tempenie de multe ori ziceau la stiri de apocalipsa da...in fine vine apocalipsa cand va vrea dumnezeu

| Bobolina125 a răspuns:

In Biblie ni se spune ca nici macar ingerii nu stiu cand va veni sfarsitul lumii. Asadar, mi se pare absurd ca o mana de oameni sa citeasca in stele ca soseste apocalipsa. De multe ori s-au raspandit astfel de zvonuri, si asta numai pentru ca oamenilor le este teama. Dar doar Dumnezeu, si numai el singur stie cand va fi momentul.

| tagapayoo a răspuns:

„Despre ziua aceea şi despre ceasul acela, nu ştie nimeni: nici îngerii din ceruri, nici Fiul, ci numai Tatăl." Matei 24:36

| lauramari a răspuns:

Daca u crezi toate tampeniile de la tvlaughing
.asa au zis da eu una nu credbig grin
D-zeu nu apleaca urechea la toti tampitiilaughing)