Întrebare recomandată | boogdan91 a întrebat:

E din intamplare cineva pe aici care a avut vreo tangenta cu Legiunea Straina? Eu intr-o saptamana, maxim doua vreau sa plec in Franta in incercarea de a ma inrola si orice sfat, parere mi-ar fi de folos.

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| AndyDeiu a răspuns:

Un lucru e sigur. Legiunea Straina nu e recomandata sub nici o forma decat daca esti un supra om..Am auzit cam foarte multe despre ei acum nu stiu cat e adevarat dar de acolo iesi cu un salariu generos, nu mai esti om.Si am auzit si intamplari da nu se pot spune pe net oricui laughing Ai dat funda gresit apropo laughing

| boogdan91 explică (pentru AndyDeiu):

Nu stiu cat la suta din miturile legiunii sunt adevarate dar un lucru e clar, sapt viitoare o tai spre Aubagne.

| shotys a răspuns:

Unchiul meu acu vreo 21 de ani fiind fugit din tara a vrut sa se inroleze in legiunea din franta, dintr-o foarte mare intamplare s-a intalnit in sala de asteptare cu un roman care nu stiu ce cauta acolo, dar acela nu era pentru inrolare, acela i-a zis urmatoarele intri dar nu vei mai iesi. daca mai ai rude parinti frati si ti la ei stai in banca ta ei nu vor mai sti nimic de tine, nu mai ai voie sa vb toata viata cu rudel\e tale. dupa 19 ani am reusit sa dam de unchil nostru care acum este in america pe unde prin sun vest beach