| CRISTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII a întrebat:

Este bun un laptop cu procesor intel core i3 2.53 placa video ati radeon hd 5470 4gb ram ddr3

2 răspunsuri:
| andrei995 a răspuns:

Chiar bun, acum depinde pentru ce ai vrea sa il folosesti.

1. Office/Business-este bun pentru ca are procesor din seria i si este pun la multitasking
2.Gaming e bun si pentru jocuri dar sa nu iti imaginezi ca te poti juca cu detaliile la maxim.

Sper ca te-am ajutat.

| Petre1asdasda a răspuns:

Eu am Dell i3 2.3ghz 4gb ram ddr 3 si desigur o placa dedicata nVIDIA geforce 525 m nu mai stiu daca are gt in fata dar este de 1 gb