| aleck a întrebat:

Este careva de pe aici care va inscrieti la Scoala Militara de Subofiteri Jandarmi Falticeni? sau la Academie? pe la Bucuresti? Sibiu? sau pe unde mai sunt?

4 răspunsuri:
| calubalan a răspuns:

Sfat: daca nu ai "spate" fa-ti un bine si nici macar nu incerca. E o pierdere de timp, bani, energie si speranta! Se intra doar pe baza de "competente" $ si aptitudini (relatii)!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai e scoala de jandarmi la Dragasani. si nu e chiar totul pe pile. fratele meu a intrat anul trecut fara probleme... si nu a avut nici o "relatie". esti primit daca treci probele la care te supun. Bine, unii, din 1500 nu au intrat decat 150. Multa bafta!

| aleck explică:

:-ss mnah deja am deschis dosaul si oricum incerc...cine stie, nu e chiar chiar pe relatiiwinking si bani

| aleck explică:

Mda pai stiu ca este si la Dragasani dar eu suunt din Falticeni happy