| anonim_4396 a întrebat:

Este cineva student/a la Departamentul de tehnologii din cadrul Universitatii Bucuresti? cum e facultatea, admiterea e grea, e o facultate serioasa? nu este asa de cunoscuta facultatea asta, nu? de ce? cati elevi sunt pe loc? mersi happy

1 răspuns:
| rotaruia a răspuns:

Departamentul de tehonogii? N-am mai auzit de el. Eu sunt student la Fizica Tehnologica la universitatea bucuresti, daca la asta te refereai da-mi un msg si-ti spun eu.