| darkstyle99 a întrebat:

Este greu sa lucrezi ca manipulant de marfa in depozite?
Am 19 ani si ma cam intereseaza un loc de munca de genul dar nu stiu cum e.
Funda scuze de categorie daca e gresita.

Răspuns Câştigător
| Dyalema a răspuns:

E greu mai ales că nu ai mai lucrat până acum nimic. Mai bine caută un loc de muncă la un magazin, să pui marfă pe rafturi. Sau dacă îți place ospătar pe o terasă, nu e chiar ușor dar mai vezi lumea, mai iei și bacșiș pe lângă salariu și e o muncă mai curată. Sau dacă ești disponibil caută să mergi sâmbăta la nunți și botezuri, faci destui bani iar în restul săptămânii ești liber

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu esti rezistent la efort fizic, chiar si la stres, nu vei face față.