| ClaraLove a întrebat:

Eu de cand eream mica auzeam pe cineva care ma striga si cand ma uitam sa vad cine erea nu erea nimeni. In anul 2007 sau 2008 am vazut in apartamentul meu un batran ce statea pe fotoliu. La mine la tara in a doua camera acolo au murit strastrabunici mei si odata cand sa oprit televizorul am vazut pe cineva langa mine. Imi puteti spune daca sunt medium.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti medium doar ca pote le simti prezenta sau tie dor de ei nu te speria!

| Anna04 a răspuns:

Vorbesc cu tine aceste...iluzii? daca da, li se misca buzele sau doar le auzi vocea? te privesc? cat dureaza "vizita"lor? iti e frica de ei? daca fugi de ei te urmeaza? au aparut doar o data? daca imi rasp la intrebarile acestea iti zic ew daca esti medium