| watervichea a întrebat:

Eu vreau sa-mi cumpar telefon mobil! Si din cite am catat eu, cel mai mult mi-a placut HTC desire HD si Nokia C6-01. Acuma nu stiu care sal aleg caci amindoua mis pe plac. Ce parere aveti pe care sal aleg? FUNDA! : )

6 răspunsuri:
| Freaky a răspuns:

Nokia.E mai bun, eu o consider cea mai buna marca de telefoane.Camera e super, calitatea mm :X si bateria tine foarte mult! DEci, Nokia C6-01

| Bog15 a răspuns:

Eu am HTC desire HD, sunt super multumit, si nu compari ce poate HD-ul cu ce poate C6-01, HD-ul e in alta clasa. Ecranul e gigant, iti iei un suport auto si devine un GPS super tare. Bafta multa tongue

| JAMALEEE a răspuns:

HTC desire HD
-Mai multe aplicati
-Ecranu HD asta se observa dupa nume
-Viteza la inernet mai rapida
-Aplicaţia de navigare prin GPS este capabilă să detecteze poziţia şi direcţia pe care te deplasezi şi să orienteze harta în timp real, conform acestor parametri. De reţinut că hărţile sunt proprietare HTC, nu Google Maps
-Tehnologia DLNA, prin care conţinutul de pe telefon poate fi vizionat wireless direct pe TV, este cu siguranţă utilă, din păcate puţine televizoare sunt înzestrate cu aşa ceva. HTC s-a gândit la această problemă şi a decis ca, odată cu HTC Desire HD, să ne pună la dispoziţie un accesoriu (o cutiuţă de dimensiunea unui router) care se conectează la orice TV cu HDMI şi permite transferul DLNA de pe orice telefon dotat cu această facilitate

| milckey16 a răspuns:

Htc-ul

| peda73 a răspuns:

Alege Nokia c7, intra pe : telefonultau.eu si gasesti detalii despre aproape orice telefon

| iulia_8542 a răspuns:

In nici un caz Nokia.HTC-ul Desire e super! Nici nu se compara.eu nu le am, dar cu amandoua m-am jucat big grin