| mikutzatja a întrebat:

Există internat lângă Liceul Militar Dimitrie Cantemir Breaza? Care sunt mediile de admitere pentru fete? Se face handbal acolo? Care sunt probele pentru a intra acolo? Ce părere aveți despre el? Ce pot urma după terminarea acestui liceu? Nu vreau link-uri de site-uri! Vreau păreri și răspunsuri concrete! Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Ara997 a răspuns:

Liceele militare au obligatoriu si internat

| Budu_Dorin_1998 a răspuns:

Sunt probe eliminatorii: proba psihologica, examen medical la spitalul militar, proba sportiva si examen grila la romana si matematica. La fete sunt medii foarte mari si locuri putine in jur de 9:60 ultima medie sper sa.ti fiu de ajutor... funda?